(ΠΑΙΔΩΝ) ΦΟΒ - ΙΩΝΕΣ 53-62

Μέτρια μέρα για την ομάδα των παίδων μας αφού σήμερα το απόγευμα γνώρισαν την ήττα από την αντίστοιχη ομάδα των Ιώνων με σκορ 53-62 . Οι αθλητές μας άργησαν να βρουν ρυθμό με αποτέλεσμα να τελειώσει το πρώτο δεκάλεπτο με διψήφια διαφορά.  Στη συνεχεία με τις  συμβουλές του coach Σ. Λεγάτου. το παιχνίδι έγινε ντέρμπι μεσα απο την καλή άμυνα και  τις όμορφες συνεργασίες των αθλητών μας .Πολλά όμως ήταν και τα φάουλ που φορτώθηκαν κυριως οι περιφερειακοί μας παίχτες  εκ των οποίων στο 3 δεκάλεπτο, 3 άτομα  είχαν 4 φαουλ ο καθένας . Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά συνεχίζουμε δυνατά!

ΦΟΒ (Σ. Λεγάτος) : Κοκκινάκης 6, Καρύτης 6, Παϊδούσης 11, Γανιάρης 7, Λεώδης 5, Αρμένης 4, Ζαρκάδης 14,

ΙΩΝΕΣ : Καρατζάνος 10, Ψαρρός 10, Στακιάς 4, Σκουφάρας 9, Τσιάκαλης 12, Ντίμπρα 17

Κατασκευή ιστοσελίδων 2015 : Chiosstartup.com |-| Copyright Fovbc.gr