(ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΕΦΗΒΩΝ) ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΒ ΧΙΟΥ 63-58

Δευτερη ημέρα αγώνων για τους εφήβους μας οι οποίοι αντιμετώπισαν τον Α.Ο.ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ. Πολύ δυναμικά μπήκαν τα αγόρια μας σήμερα με αποτέλεσμα Το πρώτο δεκάλεπτο να τελείωσει με προβάδισμα 8-15... Λίγο τα λαθάκια λίγο τα φάουλ που φορτώθηκαν και το ημίχρονο τελείωσε με σκορ 24-23.. Το πάθος των παιδιών μας, της κερκίδας και του πάγκου τους ξύπνησαν και η τέταρτη περίοδος ξεκίνησε με 39-42 υπέρ μας!!!! Ομως το παιχνίδι χάθηκε τα τελευταία λεπτα στις λεπτομέρειες 63-58.  Ένα μεγάλο μπράβο σε ολα τα παιδιά που έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό και έπαιξαν καλό και οργανωμένο μπασκετ. Αυριο αλλη μέρα και το μεσημέρι θα αντιμετωπίσουν την ομάδα της Μυκόνου!!!!

ΦΟΒ Χίου(ΑΜΕΝΤΑΣ): Κιρκινεζης 38 (3), Καρύτης, Λεωδης, Γανιαρης 2, Κοκκινάκης 1, Αχλάδιτης, Φραγκομιχαλος 7(1), Μάμαλης 7, Παιδουσης 3(1), Λυμπερης

Κολοσσός Ρόδου: Τσουλλος Μ.9(2) Φεσακης  Γεωργαλής Θ, Χατζηγεωργιου Μ 18 Μόραλης Σ 4 Βασιλακάκης Μ 5(1) Γκίνης Α.6(2) Παπαδόπουλος 8 Χάρης Γεωργιάδης 2 Οθειτης Δ 8 Γανωτακης ΣΕγγλέζος Ε. 3  Γρεμμενας Μ Βλαχοδημος Ε

Κατασκευή ιστοσελίδων 2015 : Chiosstartup.com |-| Copyright Fovbc.gr