(ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΚΥΠΕΛΛΟ) ΦΟΒ-ΑΙΓΕΑΣ 38-66

Ήττα - αποκλεισμό απο το FINAL 4 του Κυπέλλου, γνώρισε το γυναικειο  τμήμα του ΦΟΒ με σκορ 38-66.  Τα κορίτσια μας ξεκίνησαν με μέρτια εικόνα στην άμυνα δίχως να μπροούν να βρούν ρυθμό στο 1ο ημίχρονο. Στην επανάληψη όμως κατάφεραν καλύτερη εμφάνιση  στα επιθετικά τους καθήκοντα δημιούργωντας ωραίες φάσεις και κερδίζοντας το χειροκρότημα απο τους φίλους της ομάδας μας.  (Οι υπόλοιπες 3 ομάδες πέρασαν στην Ημιτελική φάση με κλήρωση ). Επόμενος αγώνας του Γυναικείου είναι του...χρόνου... 16/1 και ώρα 17:30 στο Βούρειο με τον ΒΑΟΛ για την τελευταία αγωνιστική του Α' Γύρου.

Δεκάλεπτα:8-18, 9-21, 8-15, 13-12.

Φ.Ο.Β. (K. Αμέντας):Οικονόμου 1, Παντελόγλου 7, Βασιλόγιαννη 3, Κατσάλα 8, Μπατή 6, Κνωσταντίνοβα 1, Κληματσάκη, Θλιβίτη, Κατσανεβάκη 2, Αργυρούδη, Λιβανού 6, Φιλλίπου 4.

ΑΙΓΕΑΣ (Γιασεμής):Λοϊζου 5(1), Αγκο 2, Κιρκινέζη 6(2), Κάτσορρι 1, Βολίκα 9, Κρουσουλούδη 2, Καρούση 13, Φεντίσιν 2, Κάβουρα 4, Γιασεμή 12(1), Τσούχλη, Μαρκίς 10.

Κατασκευή ιστοσελίδων 2015 : Chiosstartup.com |-| Copyright Fovbc.gr